O mnie

Kasia B. czyli:

Katarzyna Budyś prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Katarzyna Budyś “BUDKA”, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej prowadzona przez Ministra Gospodarki. NIP: 578-198-68-94 , REGON: 280594459

 

Ale przede wszystkim żona i mama. …Dużo, dużo wcześniej architekt i urbanista.

Kiedyś nagrodzona…

 

2008 – I nagroda V-ej edycji konkursu „Zabawka przyjazna dziecku” w kategorii „Zabawki artystyczne”. Zabawka „Szydełkowa Rodzina” trafiła do zbiorów Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. Została również przedstawiona w albumie „Dzieje pewnych zabawek”, wydanym w 2009r z okazji 30-lecia muzeum.

 

 

 

 

2009 – wyróżnienie w VIII Międzynarodowym Konkursie na Zabawkę Tradycyjną w kategorii „Inspiracje tematyką ludową”

 

 

 

2008 – II miejsce w konkursie „Pamiątka Regionu Warmii i Mazur” w kategorii „Wyroby symbolizujące region, miejscowość lub lokalną tradycję”

 

 

 

2009 – II miejsce w konkursie „Pamiątka Regionu Warmii i Mazur” w kategorii „Artystyczne dzieła z lokalnym motywem” – nagrodzona pamiątka to zestaw pocztówek, których elementami składowymi są krajobrazy województwa warmińsko-mazurskiego i zdjęcia szydełkowych prac

 

 

 

 

 

14 odpowiedzi na O mnie

 1. romek pisze:

  cudne zabawki, dziś oglądam twoja stronę i jestem pod wrażeniem, że tak można samemu wymyśleć fajne rzeczy. gratulacje

 2. dudi pisze:

  nam z żoncią szczeny opadły! gratulacje i szacunek wielki!

 3. Tipika pisze:

  Pani Kasiu,
  nie wiem czy Pani zna takie niesamowite małżeństwo z Cieszyna: p. Mariola i Grzegorz Ptak – polecam ich stronę: http://www.ptak.art.pl/
  może któraś z ich przepięknych postaci Panią zainspiruje!
  nie tylko malują, tworzą lalki, jedną z nich zakupiłam tak jak i książeczkę dla dzieci z ich ilustracjami pt. “Jedyny prezent…”
  polecam!

 4. Tipika pisze:

  Tworzy Pani prawdziwe cuda! Na kiermaszu kupiłam u Pani misia, niby dla swojej chrześnicy, ale kusi mnie, żeby zostawić go dla siebie :)
  pozdrawiam i czekam na nowości na stronie i na sklepik

 5. Teano pisze:

  Cudne! Szydełkowa rodzina jest po prostu obłędna, cudowna, wspaniała i bardzo się cieszę, że każdy może ją zobaczyć na własne oczy (o ile przyjdzie do muzeum). Świetna jest też ta dama wchodząca do katedry. Ileż dystynkcji! Mogłabyś ilustrować szydełkiem książki L.M Montgomery :)

 6. pa_yo pisze:

  Piękności! Ja osobiście zakochałam sie w Yumi ;)

 7. kasia72 pisze:

  Kasiu,
  jestem pod wrażeniem i nagród i stronki.
  Cieszę się ,że Cię poznałam.

 8. Agnieszka Gil pisze:

  Kasiu, nie wiedziałam o tych nagrodach, bardzo skromnie się nie przyznałaś – gratuluję najserdeczniej! Piękne są Twoje szydełkowce, wsaniałe masz pomysły, a przy okazji robisz je niezwykle starannie. Jestem niezmiennie pod WIELKIM wrażeniem Twoich prac!

Dodaj komentarz